Loading…
Foto e rrallë: Kryeministri Haradinaj kur ishte 7 vjeç
  • 12/02/2018 | 23:23

...

Në një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet kryeministri Ramush Haradinaj, atë botë në klasën e 7-të të shkollës fillore.


Sipas publikuesit, fotografia daton nga viti 1982 dhe është realizuar në shkollën e Irzniqit.

Së bashku me Haradinajn në fotografi janë: Afrim Hamza dhe Milazim Mushkolaj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë