Loading…
Foto mahnitëse: Çfarë bën amerikanja me gjethet e rëna të pemëve
  • 13/12/2017 | 19:24

...

Joanna Hedrick është grua nga SHBA’të duket se e pëlqen stinën e vjeshtës. Pak njerëz do të kishin vullnetin të bënin merreshin me një gjë të tillë, por me gjethet e rëna të pemëve ajo arrin të bëjë punimë artistike, transmeton GazetaMetro.net


Këto foto janë bërë në Universitetin e Sacramentos në Kaliforni, ku Joana punon si këshilltare në qendrën për shërbim ndaj studentëve.

“Kjo çfarë kam bërë unë është diçka unike nga ajo që veç është vonë”, ka thënë ajo.

“Dëshiroja të bëja prapavijë interesante për fëmijët e mi gjatë fotografimit, dhe më ra ndërmend të rregulloja fletët. Fëmijët u gëzuan shumë” u shpreh ajo.

Foto që ajo publikoi u përhapën shpejt në rrjete sociale. Joana thotë se me këtë synon të u jap buzëqeshje studentëve, ndërsa preferon format e rrathëve të koncentruar dhe spiraleve. /gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë