Loading…
Fotografia e ditës
  • 06/01/2017 | 16:27

...

Disa gra me veshje tradicionale, qëndrojnë ulur në urën e këmbësorëve në fshatin Nubra në Ladakh, Indi.

Ky vend me pamje mahnitëse ë quhet ‘Tibeti i Vogël’, për shkak të afërsisë gjeografike dhe kulturore në Tibet e që gjithashtu kjo pjesë malore  cilësohet si vendi i budistëve.

Nacional Geographic, për çdo ditë publikon fotografi nga e gjithë bota, të cilat pasqyrojnë segmente të ndryshme të jetës./gazetametro.net

download

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë