Loading…
Fotografitë e famshme që në fakt janë të rreme
  • 17/06/2017 | 19:11

...

Faqe të ndryshme në internet shpesh manipulojnë me ne, përmes fotografive apo përmbajtjeve të shtrembëruara të cilave ne shpesh u besojmë.


Prandaj, një numër i fotografive nuk tregojnë ngjarjen ashtu siç ka ndodhur në të vërtetë.

Më poshtë i kemi paraqitur disa fotografi të cilat mahnitën përdoruesit e internetit, por në fakt nuk ishin të vërteta, por të montuara.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë