Loading…
Fotografitë më të bukura të kafshëve në dimër
  • 12/01/2017 | 10:53

...

 Dimri është një stinë vërtetë magjike, e cila karakterizohet me shumë gjera ,si nga ndryshimi i pamjes së natyrës por edhe nga ndryshimi dhe variaconet e temperaturave.


Bora përveç natyrës, zbukuron edhe kafshët të cilat ia shtojnë karakteristikat kësaj stine.

Ne do t’ju sjellim disa fotografi profsionale të cilat janë bërë në momentin e duhur, pikërisht në stinën e dimrit./gazetametro.net

animals-in-winter-15

animals-in-winter-16-2

animals-in-winter-17

animals-in-winter-18

animals-in-winter-20

animals-in-winter-1

animals-in-winter-2

animals-in-winter-3

animals-in-winter-4

animals-in-winter-5

animals-in-winter-6

animals-in-winter-7

animals-in-winter-8

animals-in-winter-9

animals-in-winter-10

animals-in-winter-12

animals-in-winter-13 animals-in-winter-14

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë