Loading…
Fotomontazhet më qesharake të bëra me vajzat tërheqëse
  • 12/11/2017 | 08:43

...

Të dëshpëruar dhe me dëshirën e madhe që të kenë një “të dashur” tërheqëse dhe të famshme, këta meshkuj kanë provuar të bëjnë montazhe fotografike.


Por, aftësitë e tyre për editimin e imazheve, që lënë shumë për të dëshiruar, i kanë nxjerrë shumë qesharakë.
Disa kanë provuar vetëm ta vendosin fytyrën në atë të dikujt tjetër, ndërsa ka të tillë që kanë shkuar edhe më larg duke e vënë trupin pranë femrave atraktive.


Më poshtë mund të shihni disa nga rastet më ekstreme, që po bëjnë xhiro në rrjetin social.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë