Loading…
Fotot më të fundit nga filmi i shumëpritur ‘Blade Runner’ (Foto)
  • 11/01/2017 | 08:48

...

Traileri më i ri nga filmi ‘Blade Runner 2049’ është shfaqur këtë muaj dhe pritet të publikohet këtë vit.

Rolin kryesor kësaj radhe e ka aktori Ryan Gosling ,bashkë me aktorin nga filmi i parë Blade Runner, Harrison Ford. Regjisor i filmit është Denis Villeneuve dhe gjithashtu si bashkëregjisor do të jetë regjisori i filmit të parë Blade Runner, i famshmi Ridley Scott./gazetametro.net

 

1197234

1197240

1197237

1197239

1197238

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë