Loading…
Futbollistët shqiptarë po pushojnë në plazhet ekzotike me të dashurat e tyre
  • 12/01/2018 | 14:42

...

Pushimet janë për t’u çlodhur, por ndryshe kur zgjasin 15 minuta mes pjesëve të ndeshjes dhe ndryshe kur zgjasin me ditë e ndoshta javë mes sezonit të dimrit dhe pasuesit.


Dhe këto pushime futbollistët e Kombëtares shqiptare i kanë kaluar si kolegët e tyre ndërkombëtarë që i shohim në faqe të ndryshme revistash. Kot jemi marrë me ta, djemtë tanë kanë shkuar në vende po aq mahnitëse dhe kanë në krah partnere po aq të bukura.

Ansi Agolli ka qenë në Seychelle-s me partneren e tij.

Odise Roshi në Mexico duke lënë dimrin siberian të Rusisë për plazhet me diell të Meksikës.

Taulant Xhaka ka pasur plane të rëndësishme. Veç festës botërore, ai festoi dhe një gëzim personal, fejesën me Arbnorën.

Dhe nuk mbarojnë këtu, pushimet romantike të futbollistëve tanë.

Edhe Etrit Berisha ka uruar me të dashurën e tij. Duket si një mjedis shtëpie, ku shohim dhe Mic Vogëlushin të veshur për festë me një fjongo me shkëlqim, por më pas çifti është zhvendosur në një vend ekzotik.

Pushimet e dimrit të futbollistëve tanë kanë qenë vërtet shumë të ngrohta. Jo vetëm nga temperaturat.

Ndërkohë Andi Lila dhe familja e tij kanë zgjedhur borën për pushimet e dimrit, në një zonë në malin e Pindit në Greqi.

Megjithatë dhe për të me siguri pushimet kanë qenë të ngrohta./class

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë