Loading…
Ganimete Musliu ‘Live’ nëpër Kuvend, kritikon kolegët
  • 14/03/2018 | 10:18

...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës (PDK) pak minuta para orës 10:00 është nisur drejt sallës së Kuvendit për të marrë pjesë në vazhdimin e seancës e cila dështoi dje.


Qysh para hyrjes së Kuvendit, deputetja Musliu është lidhur live me telefonin e saj. Ecja live ka vazhduar deri në sallën e Kuvendit.

Por jo vetëm kaq, ajo ka vazhduar incizimin e saj duke u përshëndetur me deputetët që vinin në sallë.

“Unë nuk jam herët, por të tjerët janë vonuar”, ka thënë deputetja Musliu, derisa i përgjigjej një komentuesi derisa ajo shkonte LIVE.

Deputetët vinin me radhë dhe ajo u tregonte që ata janë LIVE në telefonin e saj.

Aktualisht ajo është LIVE në Kuvend.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë