Loading…
Gazetarët frymëzohen nga kryeministri, vrapojnë në emision
  • 18/01/2018 | 10:29

...

Një vrapim i çuditshëm i kryeministrit Ramush Haradinaj në sheshin Skënderbeu, është bërë temë në të gjitha mediat vendore.


Por jo vetëm kaq. Pasi ky vrapim edhe ka motivuar disa të tjerë, shkruan gazetametro.net.

Kanë qenë gazetarët e Klan Kosovës ata që janë motivuar nga kryeministri dhe kanë vrapuar në emision live këtë mëngjes.

Një herë e nisi njëri, e më pas iu bashkangjit i gjithë stafi i emisionit, ngjashëm si në ngjarjen e djeshme kur këshilltarët e kryeministrit iu bashkuan vrapit të tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë