Loading…
Genta poston foto ‘perfekte’, i ndodh diçka në buzë |FOTO
  • 11/10/2018 | 22:57

...

Këngëtarja Genta Ismajli është dukur e po duket bukur, ama ajo nuk i ka rezistuar tundimit për të bërë operacione plastike, shkruan “Kosovarja”.


Edhe Genta si shumë nga koleget e saj, ka ndërhyrë aty këtu në fytyrë, duke treguar se nuk ka qenë e kënaqur me pamjen natyrale.

Është e dukshme se këngëtarja e njohur kosovare i ka mbushur buzët. Ky ndryshim vërehet qartëzi dhe ka bërë diferëncën në fytyrën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Buzët artificiale të Gentes nuk po duken aq në rregull, madje një masë duket sikur ka dalë nga vendi.

 

 

Më të fundit
...
  • 23/10/2018 | 07:50
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë