Loading…
Genta si shoqëruese e nuses, i çmend të gjithë me gjoksin e saj
  • 14/11/2017 | 22:54

...

Martesa e modelës Hana Shehu nuk është se bëri shumë bujë, si dasmat e VIP-ve tjerë shqiptarë.


Por, disa fotografi të publikuara kohëve të fundit, kanë njxerrur në pah një të vërtetë. Genta Ismaili, këngëtarja kosovare ishte një nga shoqërueset e Hanës, duke u veshur me fustan të njëjtë, si shoqërueset tjera.

Më pas, Genta ka veshur një fustan të kuq, që i nxjerrte në pah gjoksin, e që padyshim do t’i ketë “çmendur” dasmorët.

Në këto fotografi, shihet edhe çifti Haradinaj duke vallëzuar me Hanën dhe bashkëshortin e saj, duke krijuar një imazh shumë të bukur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë