Loading…
George R.R. Martin tregon se kur do të dalë libri i ri
  • 11/01/2017 | 18:43

...

Autori i librit “Game Of Thrones”, George R.R. Martin, njihet për vrasjet e karaktereve kryesore në 6 seritë e librave të tij të famshëm.


Në faqen e tij në facebook, një fans i ka shkruar koment duke e pyetur autorin Martin se kur do të dalë libri i shtatë ngase sipas fansave të tij, ai është duke u vonuar shumë dhe nuk është duke mbajtur premtimet e tij.

Martin u përgjigj shumë thjeshtë “Winds of Winter ende nuk e kam përfunduar po jam duke bërë progres të madh në shkrimin e tij”. Ai gjithashtu tha se është shumë optimist se libri do të dalë në shitje këtë vit! /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë