Loading…
Gëzim Kelmendi i shpall partitë tjera hajna
  • 19/06/2017 | 20:14

...

Kryetari i partisë Fjala që dështoi në zgjedhjet e 11 qershorit për të hyrë në Kuvend, vazhdon të akuzojë partitë tjera për vjedhje të votave.


“Se sendi i vjedhur ka me iu mbet në fyt, krejt keni me i vjellë”, ka shkruar Gëzim Kelmendi në profilin e tij në Facebook.

Postimin e tij mund ta lexoni të plotë më poshtë.

“Hajnia ka me iu mbetë në fyt !

Ju koalicionet PAN, LAA dhe ju Vetëvendosje, sot në KQZ nuk paskeni mujt me ra në ujdi për votat.

Por dijeni se dëmin që na e bëtë në fillim kur vetit ua siguruat nga 3+3+2 komisioner në çdo vendvotim e neve asnjë, keni me vjellë.

Dhe votat që na i vodhët gjatë numërimit, edhe ato keni me i vjellë.

Se sendi i vjedhur ka me iu mbet në fyt, krejt keni me i vjellë.

Neve FJALËS na i vjedhët votat, por vullnetin kurrë nuk mundeni me na vjedhë.

Turp për juve” (sic.), ka shkruar ai në Facebook./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë