Loading…
Gjakovë: Vetura e pëson keq nga shpejtësia e madhe
  • 16/12/2017 | 17:12

...

Mbrëmë pas mesnatës për pak sa nuk përfundoi me fatalitet një aksident në Gjakovë.


Një lexues për Periskopin ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes,  ku shihet se si një makinë  godet shtyllën, pastaj edhe një makinë tjetër.

Sipas lexuesit, vetura shpëton pa u futur në ndërtesë. Ndërkohë nuk thuhet të ketë pasur të lënduar.

Më poshtë mund të shihni pamjet:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë