Loading…
Gjejeni gabimin në këtë fotografi (Foto)
  • 27/08/2017 | 22:29

...

Disa lojëra duan thjesht përqendrim dhe përgjigjja gjendet menjëherë.


E tillë është edhe fotografi me shumë spiderman-e i cili i ka çmendur të gjithë. Gjithçka që duhet të bëni është të gjeni se cila është figura e gabuar, transmeton gazetametro.net  

Shikojeni me vëmenjdje fotografinë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë