Loading…
Gjen një gropë në oborr, çuditet kur sheh kamerat e sigurisë
  • 16/12/2017 | 09:09

...

Në Australi, në pjesën perëndimore një person me emrin Brad Nicklin është habitur kur është zgjuar në mëngjes dhe ka parë në kopshtin e tij një gropë, në të cilin kishte bari dhe pemë.


Nicklin, njëherë mendoi se mund ta ketë bërë ndonjë kafshë por kur pa kamerat e sigurisë nuk i doli ashtu. Dikush ishte veshur si personazhi i njohur Minion kishte gjurmuar me lopatë në oborrin e tij, dhe më pas ishte larguar, transmeton gazetametro.net

Brad Nicklin nuk e ka idenë se kush mund ta ketë berë, kush qe maskuar ashtu dhe as arsyen pse do të mund t’i prishte oborrin, megjithatë ai shpreson ta gjejë.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet nga kamerat e sigurisë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë