Loading…
Gjendet e vdekur një femër në Komoran
  • 14/02/2018 | 09:41

...

Një vdekje e dyshimtë është regjistruar dje në Komoran.


Një femër në Komoran të Drenasit, është gjetur pa shenja jete gjatë ditës së djeshme.

Policia njofton se një mashkull ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër.Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion

“Komoran, Gllogoc, më 13.02.2018 – 12:43. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptar. Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë