Loading…
Gjendet i vdekur aktori i njohur, nuk dihet shkaku
  • 10/11/2017 | 12:55

...

Në moshën 84 vjeçare ka vdekur aktori John Hillerman. Sipas TMZ, shkaku i vdekjes nuk dihet. Derisa një zëdhënëse për familjen tha se aktori vdiq të enjtën në shtëpinë e tij në Hjuston.

John Hillerman njihet për rolin e tij në “The Love Boat”, “The Betty White Show”, “Vrasja, ajo shkroi” dhe “Një ditë në një kohë” – mori 4 Emmy nominime për rolin e tij “Magnum”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë