Loading…
Gjest fantastik në Poloni, kështu respektohet ‘Fair Play’ (VIDEO)
  • 13/08/2017 | 18:28

...
Një gjest mahnitës vjen nga liga e Polonisë.

Duke i kthyer topin kundërshtarëve në shenj ‘Fair Play’, lojtari shënon pa dashje, por skuadra e tij me gjestin fantastik, lejon kundërshtarët që të shënojnë, duke i hapur rrugën deri te goli.

Për të kuptuar më mirë këtë ngjarje, shikoni videon e mëposhtme pas minutës së dytë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë