Loading…
Gjimnastet që do t’ju lënë pa fjalë (Foto)
  • 11/01/2017 | 10:37

...
Kostumet e banjës për vitin 2017 nga “Sports Illustrated”, priten të prezantohen muajin ardhshëm, revista ka shfaqur sot gjimnastet Olimpike Simone Biles, 19 vjeçe dhe Aly Raisman 22 vjeçe, të dyja të veshura me bikini.

Ato kanë realizuar nga një set fotografik duke shfaqur aftësitë e tyre në gjimnastikë, e padyshim edhe format e tyre trupore që janë mbresëlënëse.

Nuk ka vonuar shumë dhe “Sports Illustrated” ka publikuar edhe njëvideo nga seti i nxehtë fotografik i vajzave.

g71484126644

g61484126642

g11484126631

g21484126633

g31484126634

g41484126638

g51484126640

g91484126648

g81484126645

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë