Loading…
Gjini, Kusari- Lilës: Keni shkarkuar të gjithë drejtorët e PDK-së
  • 14/11/2017 | 22:16

...

Kandidati i AAK-së për kryetar të Gjakovës, Ardian Gjini, ka thënë se Mimoza Kusari-Lila ka shkarkuar nga puna të gjithë drejtorët e PDK-së në komunën e Gjakovës.


Kandidati i AAK-së për kryetar të Gjakovës, Ardian Gjini, ka thënë se Mimoza Kusari-Lila ka shkarkuar nga puna të gjithë drejtorët e PDK-së në komunën e Gjakovës.

“Në Gjakovë të gjithë e dimë se shumica dërmuese e drejtorëve që kanë nisur punën nuk e kanë përfundua ose kanë dhënë dorëheqje ose janë larguar. Disa janë larguar për shkak se është prish koalicioni”, ka thënë Gjini.

Ai ka shtuar se të gjithë drejtorët e PDK-së janë shkarkuar për shkak të performancës së keqe.

“Drejtoreshën e arsimit njëherë e ke shkarkua pastaj e largu nga shkarkimi”, ka thënë Gjini.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë