Loading…
Gjyshi ‘kalëron’ me derrin: Askush nuk e di pse, por kjo video është bërë hit!
  • 20/04/2018 | 22:57

...

Derri është i njohur si një kafshë agresive, kështu që ky rast është shumë i rrallë, që një derr të lejon të “kalëron” dikush me të.


Mirëpo një gjysh, ka marrë pikërisht këtë kafshë, që ta përdorë si mjetë transporti, transmeton gazetametro.net

Për këtë arsye, as nuk është për t’u habitur përse ky plaku u bë shumë shpejt viral. Megjithatë, shikoni videon më poshtë për të parë se si duket derri në vend të kalit ose gomarit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë