Loading…
Gjyshi me theks të rëndë s’kuptohet nga paisja elektronike: Mos e humbisni reagimin e tij
  • 11/01/2018 | 19:34

...

Një gjysh skocez është nervozuar teksa paisja që po i fliste ai për t’i dhënë një porosi nuk e kuptonte theksin e tij të rëndë.


Andrew Weir në videon e publikuar nga familjarë e tij shihet duke bërtitur derisa nuk kuptohej porosia e tij, transmeton gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë