Loading…
Gjyshja që ushton më pesha 91 kilogram të rënda
  • 01/03/2018 | 22:05

...

Kjo zonjë ia ka dalë të ngritë pesha 91 kilogram të rënda. Mund të i jepet ndonjë kritikë se kjo nuk është teknika e duhur për të ngritur pesha, por siç thonë mediet kjo zonjë i ka 80 vite, transmeton gazetametro.net


Çdo njëri në moshë si të zonjës duhet të mbaj llogari për shëndetin dhe çdo lloj i ushtrimeve do të ju ndihmojë, por ngritja e peshave në këtë moshë është e mundimshme për skeletin, sidomos për femrat të cilat shpesh kanë probleme me ostereopozën.

Kështu që suksesi i kësaj zonjë është diçka për tu admiruar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë