Loading…
Gol fantastik nga Griezmann kundër Sevillas
  • 23/01/2018 | 22:10

...

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka shënuar një gol të rëndësishëm për skuadrën e tij, në betejën kundër Sevillas për kualifikim në gjysmëfinalen e Kupës së Spanjës, transmeton Gazeta Metro.

Përveç që është i rëndësishëm pasi i jep gjasa ekipit në ndeshjen e dytë, goli i francezit ishte edhe shumë i bukur. Pasi pranoi një top nga Gameiro, asi i Atleticos goditi me të djathtën edhe e la të shtangur portierin e Sevillas.

Ndeshja e dytë në Sevilla aktualisht është 1-1, por Sevilla është në avantazh pasi ndeshjen e parë në Madrid e kishte fituar 1-2. /gazetametro.net

http://www.dailymotion.com/video/x6dl55k

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë