Loading…
Gol fenomenal i Coutinhos
  • 23/09/2017 | 19:16

...

Me paraqitje brilante të Philippe Coutinhos, Liveprooli, kaloi në epërsi të dyfishtë ndaj Leicester Cityt.


Së pari braziliani dhuroi një asistim të saktë për Salah, që gjuajti me kokë 1-0.

Pastaj ishte vetë Coutinho që e shtoi epërsinë me një gjuajtje perfekte nga ditja e dënimit, 0-2 rezultati i pjesës së parë.

Nëse e fiton këtë ndeshje, Liverpooli ngjitet në kuotën e 11 pikë, 5 më pak se lideri Manchester City.

http://www.dailymotion.com/video/x61qwii

http://www.dailymotion.com/video/x61qwii

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë