Loading…
Gola spektakolar në sfidën Tottenham – Dortmund (Video)
  • 13/09/2017 | 21:49

...

3 gola janë shënuar në ndeshjen Tottenham – Dortmund. Anglezët po udhëheqin 2-1.


Të parët në epërsi shënuan vendasit përmes Son në minutën e 4-t. Barazoi Andriy Yarmolenko në minutën e 11-të me këtë supergol, ndërsa kaloi sërish Tottenhamin në epërsi Harry Kane në minutën e 15-të./gazetametro.net

http://www.dailymotion.com/video/x60mju7

http://www.dailymotion.com/video/x60mk9f

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë