Loading…
Golat dhe përmbledhjet e dy befasive në Champions League (Video)
  • 13/09/2017 | 23:19

...

Liveprooli nuk arriti të marrë tri pikë si vendës ndaj Sevillas.

Mysafirët kaluan të parët në epërsi, por skuadra e Jurgen Klopp e përmbysi shpejt rezultatin me Salah e Firmino. Ky e kishte rastin të shtonte epërsinë por dështoi nga penalltia, e në përfundim Correa shënoi golin e barazimit.

Ndërkaq, Shakhtar Donetsk tregoi edhe një herë se është një ndër ekipet më të papërshtatshme kur luan si vendas.

Tayson dhe Ferreyra ishin realizatorë për vendësit, ndërsa Milik e ngushtoi rezultatin nga penalltia për 2-1.

http://www.dailymotion.com/video/x60mwex

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë