Loading…
Gold AG publikon ‘Lidhjet farefisnore’
  • 11/10/2017 | 23:11

...

Ka disa ditë që reperi Gold AG ka paralajmëruar këngën ‘Lidhjet farefisnore’. Tani e ka publikuar me klip.


Duke u nisur nga titulli, ky projekt flet për lidhjet farefisnore që po shkëputen dita-ditës, duke bërë një përshkrim të realitetit.

‘Lidhje farefisnore’ u shkrua nga vet Goldi, me muzikë nga Ervin Gonxhi dhe klipi nga Imagine Films.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë