Loading…
Golin e javës nga Besiktas, fiton bindshëm Portugali (Video)
  • 13/09/2017 | 22:49

...

Besiktasi ka shënuar fitore në ndeshjen e parë të sezonit në Champions League, duke e mposhtur si mysafir Porton 1-3.

Braziliani Talisca io kaloi në qepërsi miqtë, ndërsa rezultati u barazua me autogolin e serbit Tosic.

Mirëpo, reprezentuesi i Turqisë, Cenek Tosun më nje gol fantastik ia riktheu epërsinë ekipit nga Sambolli, ndërsa Ryan Babel me asistimin e Alvaro Negredos e vuloi fitoren 1-3.

 

http://www.dailymotion.com/video/x60mmex

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë