Loading…
Google Earth me opsione të reja: Ju ndihmon t’i shihni njerëzit brenda shtëpive të tyre
  • 23/09/2017 | 23:44

...

Google Earth ka lansuar opsionin “This is Home”, opsion ky që ua mundëson t’i shihni njerëzit brenda shtëpisë.


Para se të filloni të kërkoni shtëpinë e simpatisë, ndonjë armiku nga puna apo të dikujt që lavdërohet se ka gjithçka në shtëpinë e tyre, duhet të dini se nuk mund të hyni nëpërmjet këtij opsioni në shtëpinë e gjithkujt, transmeton gazetametro.net

Në fakt do të mund të hyni vetëm në 30 shtëpitë që do t’ju shfaqën, duke ju treguar kështu se si jetojnë njerëzit në vende të ndryshme të botës.

Për momentin mund të shohim vetëm shtëpitë e dy familjeve afrikane. Mbi të gjitha me këtë ju do të mësoni diçka më shumë për njerëzit që jetojnë aty./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë