Loading…
Gratë blejnë, burrat vuajnë: Shikoni këto fotografi interesante kur gratë bëjnë pazare
  • 06/12/2017 | 19:43

...

Një nga stereotipet më të përhapura për femrat është se ato janë shumë të lumtura kur dalin për të bërë pazare, kryesisht për të blerë veshje.


E ndërsa gratë lumturohen teksa provojnë veshje nga më të ndryshmet, ata që vuajnë janë burrat, jo për shkak të portofolit që do të hollohet, por provat për veshjet duken të pafundme.

Më poshtë keni foto të publikuara në rrjetet sociale, të cilat provojnë edhe një herë faktin se meshkujt nuk duhet të dalin me femrat për pazare, pasi rrezikojnë të flenë në qendra tregtare.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë