Loading…
Grimeri i Kylie Jenner kapet ‘mat’ me këngëtaren kosovare
  • 12/10/2017 | 16:45

...

Grimeri i Kylie Jenner Ariel Tejada po vazhdon qëndrimin në Kosovë. Ai sot është kapur ‘mat’ në një kafiteri, i shoqëruar nga një këngëtare kosovare.


Fjala është për Beatrix Ramosaj e cila po e shëtitë Arielin nëpër Prishtinë.

Kujtojmë që Ariel njihet për shoqërinë me familjet Ramosaj dhe Hadërgjonaj, madje është folur edhe për një lidhje me një nga vajzat.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë