Loading…
Grimeri shqiptar ia doli, krah Kim Kardashian në një reality show
  • 07/12/2017 | 19:54

...

Kush nuk do donte ketë sukses dhe të qëndronte krah femrës me seksi, Kim Kardashian West.


Sapo dëgjon fjalën Kardashian është e sigurt se në mendje të shkon një ndër femrat më seksi në botë, Kim Kardashian.

Së shpejti pas “Keeping Up With The Kardashians” Kim do të jetë producente në reality show-n që do të nisë më 28 shkurt, me emër “Glam Masters”.

Por në këtë emision nuk kishte si mos të ishte pjesë edhe grimeri shqiptar i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç. Ai do të jetë pjesë e panelit të jurisë ku do të gjykojë punët e konkurrentëve të konkursit për artist të makeup-it.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë