Loading…
Gripi po terrorizon Evropën, kësaj 18 vjeçarje sapo i mori jetën
  • 12/01/2018 | 08:52

...

Vajza e re që shikoni ka humbur jetën për shkak të gripit.


Ajo ishte vetëm 18 vjeç dhe familja e saj akoma nuk e beson ngjarjen e rëndë.

Mësohet se ajo fillimisht është prekur nga gripi i cili i kaloi në pneumoni.

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve nuk arritën që 18-vjeçares Bethany Walker t’i shpëtonin jetën.

Simptomat përfshijnë temperaturë mbi 38 gradë, dhimbje koke, lodhje, kollë gjoksi, dhimbje barku dhe humbje oreksi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë