Loading…
Gruaja e Granit Xhakës, një nuse tradicionale
  • 12/10/2017 | 23:38

...

Leonita është ajo e cila ia rrëmbeu zemrën mesfushorit të Arsenalit, Granit Xhakës. Dasma e tyre u mbajt në privatësi të plotë duke u ruajtur nga ekspozimi medial.


Pavarësisht se jetojnë në Zvicërr dhe janë të integruar në një mënyrë jetese më ndryshe, çifti më i ri Xhaka nuk i harrojnë traditat shqiptare.

Leonita është rregulluar si një nuse tradicionale, e që duket më bukur se kurrë.

Graniti me siguri është ‘çmendur’ me një look të tillë të nuses së tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë