Loading…
Gruaja e zuri me të dashurën, ndodhi reagimi i pazakontë me fund të turpshëm (Video)
  • 12/08/2017 | 17:54

...

Në Kinë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë në rrugë,  ndërsa rolet kryesorë e kanë gruaja, burri dhe e dashura e tij.


Për dallim prej rasteve të zakonshme, fruaja menjëherë e sulmoi burrin e saj, duke e injoruar të dashurën e tij. E kjo pastaj i është bashkangjitur gruas dhe që të dyja e kanë rrahur burrin para syve të të gjithë të pranishmëve, transmeton gazetametro.net

Së pari e nxjerrin në rrugë dhe e sulmojnë me aq forcë sa kishin. Gruaja në duar ka pasur një karrige të cilën e ka thyer duke e goditur burrin. E ky nuk dinte nga të mbrohej, sepse goditjet i vinin nga të dyja anët. E turpërimi më i madh ndodhi në fund./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=eIyhakK4uvs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë