Loading…
‘Grushto Milaim Zekën’, tani edhe lojë për telefona
  • 04/10/2017 | 14:29

...

Përleshja fizike në mes të deputetëve Milaim Zeka dhe Frashër Krasniqi ka qenë ndër ngjarjet më të komentuara kohës së fundit, shkruan gazetametro.net.


Kjo sidomos u komentua nëpër rrjete sociale. Por tash disa shqiptarë kanë shkuar përtej kësaj, duke krijuar një lojë që të mundëson ta godasësh Milaim Zekën ndërkohë që zëri i tij dëgjohet duke fyer.

Loja mund të shkarkohet lehtësisht. Në Android ose IOS duhet të shkruhet vetëm “Milaim Zeka!”, dhe mund ta merrni lojën.

Kjo lojë funksionon duke pasur internet aktiv pasi ajo numëron goditjet e tërësishme të grushtave ndaj Milaim Zekës./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë