Loading…
Habitë Luana, ja si e quan Adelinën
  • 23/01/2018 | 22:17

...

Që të dyja janë femra shumë të suksesshme në profesionet e tyre. Adelina Ismaili së fundi është rikthyer në ekran, por kësaj radhe në rolin e aktores.


Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja shpërnadu një fotografi në llogarinë e saj në Instagram me të cilën paralajmëroi diçka të re, shkruan lajmi.net. Bashkë me lajmin, ajo zbuloi edhe ndryshimin e ri tek vetja, e që padyshim dukej shumë mirë, këtë gjë e vlerësuan edhe ndjekësit me komente.

Një të tillë, Adelina e pranoi nga moderatorja Luana Vjollca, e cila e quajti atë “Drite”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë