Loading…
Haradinaj e shijon motin e mirë në bjeshkë
  • 11/03/2018 | 13:08

...

Të dielën e parë të vitit me mot të ngrohtë kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka vendosur ta kalojë me familjen në natyrë.


Njihet si një ndër politikanët që nuk heziton të i hyjë sfidave sportive.

E ngjitjen nëpër bjeshkët e bën e qejf, por nuk harron se kjo kërkon energji, andaj duket se ka marrë me veti edhe ca kifle.

Kësaj radhe ka shkuar në bjeshkët e Rahovecit, ku ka marrë edhe fëmijët e tij. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë