Loading…
Haradinaj sot mbledh Qeverinë
  • 15/11/2017 | 09:06

...

Sot Qeveria e Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës. Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga zyra e kryeministrit të vendit, ku njoftohet për agjendën e Ramush Haradinajt.


“Kryeministri Ramush Haradinaj merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftim.

Mbledhja e Qeverisë nis në orën 14:00, shkruan gazetametro.net.

Është bërë praktikë e kryeministrit të ri që mbledhjet t’i mbajë pasditeve, ndonëse kjo nuk u bë nga asnjë kryeministër më herët./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë