Loading…
Haskuka i pranishëm në shpalosjen e platformës nga Kurti
  • 13/01/2018 | 15:15

...

Në këto momente pritet që kandidati i vetëm i Vetëvendosjes, Albin Kurti t’u drejtohet të mbledhurve në Sallën e Kuqe në Prishtinë, për ta shpalosur paltformën e tij për drejtimin e partisë.


Duke ditur krizën në të cilën kjo parti po kalon, numëruar këtu largimet e shumta dhe kundërshtimet ndaj Kurtit, prania e anëtarëve të partisë merr një rëndësi edhe më të madhe.

Momentalisht kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka është i pranishëm në shpalosjen e platformës nga Kurti, shkruan Gazeta Metro.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë