Loading…
Haxhiu: Mustafës ia rrezikuan jetën, ne po ia rrezikojmë Haradinajt vetëm karrierën
  • 23/01/2018 | 22:38

...

Deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, ka thënë se ka pasur një dialog me një prej deputetëve të AAK-së, të cilit nuk ia ka përmendur emrin, në korridoret e Kuvendit.

“Një politikan i lartë i AAK-së në korridoret e Kuvendit mu drejtua me një dozë humori: shumë po na sulmoni Ramushin bre?”.

“UNË: derisa sulmi i juaj para një viti ndaj Kryeministrit Mustafa , ia rrezikonte edhe jetën , sulmi ynë ia rrezikon vetëm karrierën e tij”.

“Dhe sulmuesi më i madh i Kryemininistrit të tanishëm mbetet vetë Ramushi dhe veprimet e tij”, ka shkruar Avdyli në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë