Loading…
Herkulesi shqiptar ngrit në ajër dy njerëz, deputeti i LDK’së mbetet gojëhapur në emision
  • 07/11/2017 | 08:49

...

Quhet Bujar dhe mund të ngre në ajër dy persona pa asnjë problem. Është ky njeriu që tani po quhet edhe si ‘Herkulesi shqiptar’.


Ai në emisionin ‘Kojshia Shoë’ bëri vërtetë shou, pasi kapi moderatorin dhe një person tjetër para duarve dhe mbajti për disa minuta, shkruan gazetametro.net.

Në këtë emision ishte i ftuar edhe deputeti i LDK’së, Driton Selmanaj, i cili mbeti i befasuar nga fuqia e këtij njeriu.

Për më shumë, shihni videon e mëposhtme:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë