Loading…
Hidhet mbi një Lamborghini 300 mijë eurosh, por e pëson nga pronari i veturës
  • 12/10/2017 | 17:50

...

Në rrugët e San Franciskos ëshë filmuar një person i cili hip mbi një Lamborghini duke mos u shqetësuar fare.


Personi në fjalë parakalon në atë rrugë ku Lamborghini me vlerë prej 270 mijë funatve (300 mijë euro) ishte i parkuar, dhe pastaj kalon mbi të shumë normalisht. Herën e parë nuk pengohet nga askush por kur tenton prapë kapet nga pronari i veturës, dhe sulmohet nga ai, transmeton gazetametro.net

Pronari i Aventador Lamborghinit e sulmon fizikisht personin që shkeli mbi veturën e tij, dhe më vonë ndërhyjnë kalimtarët e rastit, dhe ai kthehet në veturën e tij.

Kjo video është shpërndarë mbi 190 mijë herë nga përdoruesit e rrjeteve sociale, në të cilat u publikua menjëherë.

Për më shumë shihni videon vetë:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=-tHgx3iLcYA

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë