Loading…
Horoskopi për ditën e sotme, 16 nëntor 2018
  • 16/11/2018 | 07:04

...

Dashi
Duhet të tregoni më tepër durim, sepse mund të shpërbleheni me të mira materiale. Kjo është vërtetë një ditë e mirë, që ka si qëllim rezultate tepër domethënëse dhe të suksesshme për ju.

Demi
Është momenti i përshtatshëm për të përgatitur veten tuaj për momente romantike. Nëse jeni duke njohur dikë, gjërat midis jush do të marrin një drejtim pozitiv dhe më serioz.

Binjakët
Duhet të siguroheni me veten tuaj që po bëni të pamundurën për t’u përqendruar në karrierën tuaj, megjithëse gjërat janë të vështira. Ndoshta disa probleme në dashuri ju kanë shpërqendruar.

Gaforrja
Sot mund të merrni disa komplimente, të cilat do ju ngrenë moralin dhe vetëbesimin. Shfrytëzojeni energjinë pozitive për të arritur disa rezultate pozitive në karrierën tuaj. Jeta romantike duket mjaft mirë.

Luani
Mundohuni që ta zhvishni veten nga egoizmi. Shenja juaj e ka me tepri këtë dhe shpesh mund t’ju fusë në keqkuptime. Në dashuri pritet të merrni lajme të mira nga një person, i cili ju vëzhgon prej kohësh.

Virgjëresha
Jeni duke kaluar nëpër disa faza nervozizmi si pasojë e mosmarrëveshjeve në punë. Përpiquni që t’i vendosni pikat mbi i disa në disa tema delikate. Sa i përket dashurisë, gjithçka shkon si duhet.

Peshorja
Jini të durueshëm, pavarësisht nga disa lëvizje irrituese nga ana e disa kolegëve që janë aty për të sulmuar gjithkënd. Por pavarësisht këtyre situatave jo të këndshme, ju do të arrini t’i luftoni këto kontradikta.

Akrepi
Shmangni thashethemet me kolegët për të mbajtur një reputacion të mirë. Ata që i përkasin shenjës suaj, do të marrin lajme të mira në punë. Në dashuri keni nevojë për një impuls të ri.

Shigjetari
Do të merrni disa lajme të mira sa i përket karrierës. Nuk do të mungojë sensi i përgjegjësisë e kjo do të lejojë t’u shkoni në fund planeve tuaja. I vetmi aspekt negativ mund të përfshijë fushën e dashurisë.

Bricjapi
Personat që nuk janë në një lidhje së shpejti do të krijojnë kontakte të reja, të cilat mund të krijojnë marrëdhënie afatgjatë. Një biznes tek i cili keni pasur shumë shpresë nuk do të funksionojë si duhet.

Ujori
Nëse po planifikoni ndonjë udhëtim të largët, përpiquni që ta shmangni për momentin. Fokusohuni te problemet imediate në punë, cilat i keni lënë pezull dhe që kanë nevojë për zgjidhje.

Peshqit
Dëgjojeni intuitën tuaj dhe përkushtojuni ëndrrave tuaja. Çfarë do që të bëni në jetën tuaj publike, do të ketë efekt pozitiv. Sot mund të takoni një mik të vjetër, me të cilin do të kaloni çaste emocionuese.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë