Loading…
Hoti i LDK’së: Për 4 vjet, Shpend Ahmeti vetëm kungja e kifle
  • 23/10/2017 | 23:06

...

Ish-nënkryetari i Prishtinës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se kreu aktual i kryeqytetit, njëherësh kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për edhe një mandat në krye të Komunës, Shpend Ahmeti, nuk ka punuar aspak për Prishtinën.


Sipas tij, gjatë katër viteve të qeverisjes së tij ai nuk ka bërë asgjë.

“Gjatë katër viteve ai është marrë vetëm me kifle dhe kungja, asgjë tjetër”, ka thënë Hoti gjatë një debati në RTV Dukagjini.

Ai është shprehur i bindur se elektorati në Prishtinë nuk është aspak i kënaqur me punën e tij, andaj LDK do ta rikthejë Prishtinën nën qeverisjen e saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë