Loading…
Aksident tjetër në autostradën Prishtinë-Prizren (Foto)
  • 12/08/2017 | 18:35

...

 Në autostradën Prishtinë-Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, por nuk dihet se a ka të lënduar nga ky aksident.


Në fotografit që ka siguruar Gazeta Metro shihen kolonat e gjata deri në 10 kilometra, të krijuar nga aksidenti.

Gazeta Metro ka provuar të kontaktoj policinë për të marrë informata shtesë, por ka qenë e pamundur qasja e tyre.

Ndërsa, gjatë ditës së sotme kanë ndodhur edhe dy aksidente të tjera, një aksident i rënd në magjistralen Prishtinë-Ferizaj dhe tjetri në magjistralen Prishtinë-Podujevë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë