Loading…
Kjo video është dëshmia më e mirë pse nuk duhet të vozisni dhe të shkruani
  • 13/09/2017 | 21:48

...

Të vozitësh dhe të shkruash është një rrezik i dyfishtë në komunikacion, dhe fatkeqësisht raste të tilla nuk janë të pakëta në Kosovë, por edhe në vende të ndryshme nëpër botë.


Të shkruash duke vozitur është një rrezik shtesë në trafik, nga i cili mund edhe të vdesësh. Shumica e njerëzve sfidojnë aftësitë e tyre duke kryer dy gjëra në të njetën kohë mirëpo kjo nuk është e mirëseardhur, duke e ditur se rrezikohet edhe jeta e shoferit por edhe kalimtarëve në rrugë, e shofërve tjerë, shkruan Gazeta Metro

Kjo video më poshtë është dëshmia më e mirë se pse nuk duhet të vozisni dhe të shkruani në të njëjtën kohë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë